O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Oberża pod Różą

_

Galeria

<
Kategoria:
Baza noclegowa
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 18 264 05 26
Adres:
ul. Sikorskiego 20, 34-400 Nowy Targ

Opis

Położona bezpośrednio przy trasie Szlaku nad brzegiem potoku Biały Dunajec Oberża oferuje gościom domową atmosferę i niezapomniane widoki na Tatry i Gorce. Obiekt dysponujący bezpłatnym parkingiem i rowerami dla gości stanowi świetną bazę wypadową na Szlak wokół Tatr. Znajdująca się w obiekcie restauracja serwuje m.in. pyszne dania kuchni polskiej i włoskiej. W cenie noclegu wliczony jest bezpłatny wstęp na siłownię i do jednego z największych na Podhalu klubu fitness. Rowerzysta chcący skorzystać z usługi przygotowania lunch pakiet lub pralni zewnętrznej musi liczyć się z dodatkową opłatą.

Godziny otwarcia:

poniedziałek-niedziela: 10.30 - 23.00

recepcja:24/7

pizzeria (dowóz): 12.00 – 22.00

 


oberzapodroza@o2.pl

https://pl-pl.facebook.com/OberzaPodRoza.NowyTarg

Pozostałe
Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^