O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

_

Galeria

<
Kategoria:
Lokalne atrakcje turystyczne
Miejsce przyjazne turystycznie:
tak
Telefon:
+48 18 266 21 32
Strona www:
Adres:
Ul. Kolejowa 164, 34-400 Nowy Targ

Opis

Będąc w Nowym Targu nie można nie skorzystać z atrakcyjnej oferty kulturalnej stolicy Podhala, o którą solidnie dba Miejski Ośrodek Kultury. To nie tylko liczne koncerty, spektakle, wystawy, spotkania z ciekawymi ludźmi, warsztaty, ale także wyjątkowe obiekty znajdujące się na Szlaku wokół Tatr: Muzeum Podhalańskie, zabytkowa Wieża Wodna służąca dawniej do obsługi kolei parowej oraz Muzeum Drukarstwa, w którym znajduje się unikatowa maszyna drukarska z połowy XIX w.

sekretariat@mok.nowytarg.pl

https://www.facebook.com/moknowytarg/


 Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^