O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Termal Raj - Liptovský Ján

_
<
Kategoria:
Lokalne atrakcje turystyczne
Telefon:
+421 44/520 81 00
Adres:
032 03 Liptovský Ján - kúpele Słowacja

Opis

Termal Raj, to letnie kąpielisko termalne, które znajduje się na terenie hotelu SOREA Maj, w pięknym otoczeniu Niżnych Tatr, u wlotu Doliny Janskiej w Liptowskim Janie. Zmineralizowana i kwaśna woda o temperaturze 26 do 29 °C w 4 otwartych i 1 krytym basenie pochodzi bezpośrednio z termalnego źródła „Rudolf”. Miejsce to zapewnia wspaniały relaks w kąpielach zdrowotnych. Dla dzieci przewidziano ciekawe animacje. Nowością jest tutaj obecnie kąpiel morska – delikatna, aerozolowa w formie prysznica, inhalująca wodą morską.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^