O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Penzión Lydia

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
+421 949 325 314
Adres:
Revolučná 157/6 031 01 Liptovský Mikuláš-Liptovská Ondrasová-Liptovský Mikuláš Słowacja

Opis

Pensjonat LYDIA to samodzielny dom, położony w pobliżu Tatralandii (2,5 km) oraz w pobliżu przystanku SKIBUSU do Jasnej (300m). Niedaleko jest także do centrum miasta Liptovský Mikuláš i do dworca autobusowego (ok 300 m). Dom dysponuje pokojami z łazienkami: 2. piętro - 1/4 + kuchnia + łazienka + WC, 2. piętro - 1/3 + 1/2 + kuchnia + łazienka + WC, 1. piętro - 1/4 + 1/3 + kuchynka + łazienka + WC, parter - 1/3 + 1/2 + kuchnia + łazienka + WC, pomiędzy pokojami jest przejście. W kuchni znajduje się el. płyta, elek. czajnik, lodówka, naczynia ( garnki, talerze, kubki, sztućce). W pokoju jest TV SAT. W ogrodzie są dla dzieci dwie trampoliny oraz 2 huśtawki, w lecie można się kąpać w basenie, skorzystać z grilla oraz odpocząć na leżakach.

Pozostałe
Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^