O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Aquapark Tatralandia

_
<
Kategoria:
Lokalne atrakcje turystyczne
Telefon:
+421 915 834 644
Strona www:
Adres:
Ráztocká 21 031 05 Liptovský Mikuláš Słowacja

Opis

Tatralandia to park rozrywki wodnej z zakwaterowaniem a jednocześnie jedyny park wodny, w którym można spróbować surfowania na dzikich falach Surf Waves Tatralandia. Usytuowany w regionie Liptów – z dużą ilością zabytków, swoistą kulturą ludową i folklorem, który otaczają największe słowackie góry – Tatry Wysokie i Niskie, Wielka i Mała Fatra, Góry Choczańskie. W sezonie letnim coś dla siebie znajdą mali i duzi w 14 basenach z morską, termalną i czystą wodą. Park posiada 28 zjeżdżalni i ślizgawek, liczne atrakcje, całodniowe programy z zespołem animatorów. W razie niepogody, pod przejrzystym dachem znajduje się całoroczny kompleks Tropical Paradise, w którym temperatura wody i powietrza nie spada poniżej 30 °C.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^