O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Victoria- Domek do wynajęcia - Dursztyn

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
697 727 076
Strona www:
Adres:
ul. Cicha 10 34-433 Dursztyn Polska

Opis

Cały dom przeznaczony jest do dyspozycji gości. Zmieści się w nim nawet 13 osób. Do dyspozycji: dobrze wyposażona kuchnia, aneks kuchenny, duży salon z kominkiem oraz nowoczesne łazienki. Wewnątrz domu znajduje się 5 pokoi (2 i 3-osobowych) z TV i wi-fi. Dodatkową atrakcją jest możliwość korzystania ze sprzętu sportowego. Na terenie posesji znajduje się ogród z placem zabaw dla dzieci, piaskownicą, trampoliną, miejscem ogniskowym, grillem oraz parking.

Pozostałe
Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^