O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Kawiarnia Rancho Lot - Nowy Targ

_
<
Kategoria:
Baza noclegowa
Telefon:
609555194
Strona www:
Adres:
Lotników 2 34-400 Nowy Targ Polska

Opis

Kompleks Rekreacyjno -Wypoczynkowy Rancho Lot jest położone w jednym z najbardziej malowniczych i cichych zakątków Nowego Targu. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Biały Dunajec oraz Torfowiskowego Rezerwatu przyrody "Bór na Czerwonem", tuż przy ścieżce edukacyjno-przyrodniczej oraz w sąsiedztwie Szlaku Rowerowego Wokół Tatr. Kompleks wypoczynkowy stanowi nowo otwarty GRILL- BAR w drewnianej, stylowej chałupie. Bazę noclegową stanowi pięć domków campingowych po 8- 10 osób każdy. Jest tu również plac namiotowy, kort tenisowy i plac zabaw dla dzieci. Rancho Lot stanowi doskonałą bazę wypadową dla wycieczek na trasach spacerowych, rowerowych oraz turystycznych. Okoliczne tereny są świetnym miejscem latem do uprawiania nordic walking a zimą do biegania na nartach. W okolicy znajduje się wiele interesujących miejsc. W sąsiedztwie (300 m) znajduje się Aeroklub Lotnisko Nowy Targ oferujący lot samolotem lub szybowcem oraz skok na spadochronie.

Pozostałe
Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^