O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

PRZYBYLINA: Autocamp Rackova Dolina

_
<
Kategoria:
Pola namiotowe/campingi
Adres:
Rackova Dolina 1435, 032-42 Przybylina;

Opis

Autocamp Rackova Dolina -ATC znajduje się 4 km od miejscowości Pribylina w turystycznie ciekawym i bardzo interesującym środowisku niedaleko Račkovej i Jamnickej doliny. Panują tu doskonałe warunki na spacery oraz dla bardziej wymagających - na wyprawy w okolice Tatr Zachodnich. Okolica idealna dla zwolenników cykloturystyki. W pobliżu ATC znajduje się Muzeum Wsi Liptowskiej z pokazami rzemiosła ludowego i bogatym programem, kąpieliska termalne w Liptowskim Janie, Beszeniowej oraz największy park rozrywki wodnej na Słowacji Tatralandia. W wolnym czasie można zwiedzić Demianowskie jaskinie. W pobliżu ATC znajduje się źródło mineralne. Ilość miejsc noclegowych to 80 tj. dla 320 osób, 20 karawanów z możliwością podłączenia do prądu elektrycznego. Do dyspozycji jest kuchnia i zrekonstruowane toalety z prysznicami.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^