O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Mara Camping – ATC Liptovsky Trnovec

_
<
Kategoria:
Pola namiotowe/campingi
Telefon:
+421 905 828 444
Adres:
Liptovský Trnovec 22, 032 22 Liptovský Trnovec, Słowacja

Opis

Mara Camping – ATC Liptovsky Trnovec, - przestronny kemping Mara to miejsce dla osób kochających relaks i sporty wodne. Na jego terenie można zakwaterować się w drewnianych domkach Tatranec i Romantik, w domkach Classic, mobile homes Luxury. Jest również możliwość rozbicia namiotu lub pobytu w przyczepie kempingowej. Miejsce to posiada urządzenia sanitarne, bezprzewodowy dostęp do Internetu, aneksy kuchenne i możliwość skorzystania z kominka lub przy grilla. Goście mogą zamówić śniadanie lub je zjeść w restauracji, bufecie czy barze na plaży. Można też zabrać ze sobą zwierzę średniej wielkości. Za pobyt można zapłacić gotówką lub kartą kredytową. W razie potrzeby można skorzystać z pralki. Dla dzieci jest tu plac zabaw z huśtawkami. Oczywiście jest miejsce do parkowania pojazdów na monitorowanym i ogrodzonym terenie. Mara Camping znajduje się nad brzegiem rozległego zbiornika wodnego Liptovská Mara, który oferuje niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu. Na pewno warto spróbować przejażdżki skuterem wodnym lub motorówką, żeglarstwa, windsurfingu, aquazoringu i wielu innych sportów wodnych. Na miejscu, za niewielką opłatą można wypożyczyć rowery i pojechać na wspaniałą przejażdżkę by podziwiać piękno tego miejsca i jego okolic.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^