O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

NAMESTOVO: Autocamp Old Mountain

_
<
Kategoria:
Pola namiotowe/campingi
Telefon:
+421 905 212 995
Adres:
Oravska Priehrada – pristav 300, 021-01 Namiestowo.

Opis

Autocamp Old Mountain, oferuje zakwaterowanie w domkach campingowych od 2 do 8 osobowych z toaletą, prysznicem, kuchnią, pokojem dziennym. Dla namiotów do dyspozycji są place trawiaste a dla przyczep campingowych tarasy z el. połączeniami. Są one oddzielone żywopłotem, co zapewnia większą prywatność. Obiekt ma dostęp do jeziora, na którym wybudowano mola, przy których goście mogą parkować swoje łodzie i motorówki. Miejsce idealne na letni wypoczynek.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^