O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

Zakopane Camping SN PTT 1907

_
<
Kategoria:
Pola namiotowe/campingi
Telefon:
18 201 45 66
Adres:
Za Strugiem 39, 34-500 Zakopane

Opis

Camping położony jest przy ul. Za Strugiem 39 na zboczu Lipek blisko drogi pod reglami, Tatrzańskiego Parku Narodowego i Doliny Strążyskiej. Do ulicy Krupówki - 20 minut pieszo. Położenie campingu stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów w rejon Tatr. Camping dysponuje 68 miejscami noclegowymi w domkach campingowych murowanych, w pokojach 2-3 osobowych. Ponadto jest tam 30 miejsc noclegowych na polu namiotowym. Na campingu znajdują się dwie łazienki, męska i damska, łącznie 6 kabin prysznicowych, 40 kranów, 5 toalet (w tym jedna dostosowana dla osób niepełnosprawnych). Ciepła woda jest dostępna przez cały dzień. Korzystanie z niej jest wliczone w cenę za nocleg. Dostępna również kuchnia turystyczna z kompletem naczyń, kuchenkami i lodówką.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^