O SzlakuO Szlaku AktualnościAktualności Zaplanuj wycieczkeZaplanuj wycieczkę Praktyczne informacjePraktyczne informacje Twoja przygodaTwoja przygoda MultimediaMultimedia BlogBlog Miejsca przyjazne rowerzystąMiejsca przyjazne

FRYDMAN: Camping Łęg (nr 29)

_
<
Kategoria:
Pola namiotowe/campingi
Telefon:
507 337 019
Adres:
Nowotarska, 34-435 Frydman

Opis

Pole namiotowe i Camping Łęg (nr 29), Nowotarska, 34-435 Frydman ; położony nad górską rzeką Białką tuż u jej ujścia do Jeziora Czorsztyńskiego u podnóża Pienin Spiskich. W okolicy wiele atrakcji dla turystów, min.: trzy Parki Narodowe - Pieniński, Gorczański i Tatrzański. Ok. 10 km. od przejścia granicznego ze Słowacją. W okolicy również słynny spływ przełomem Dunajca - 12 km, Trzy Korony - 13 km, szlak na Turbacz - 3km. W bujnych okolicznych lasach warto wybrać się na grzyby Te okolice to również raj dla wędkarzy - a w rzece i Zalewie można złowić piękne okazy słodkowodnych ryb (pstrąga, głowacicy, szczupaka, okonia, płoci czy leszcza). Są tu także doskonałe warunki do jazdy na rowerze, a przy brzegu jeziora znajdują się wypożyczalnie sprzętu pływającego. W Kluszkowcach można poszaleć na torze saneczkowym i odwiedzić małe Zoo, a w Bukowinie, Szaflarach i Białce Tatrzańskiej skorzystać z basenów geotermalnych.

Aktualności
Konkurs fotograficzny "Impresje z questu na Szlaku wokół Tatr"
Wspólnie z Fundacją Mapa Pasji zapraszamy do udziału w konkursie na fotografie z miejsc na trzech trasach questu rowerowego na Szlaku wokół Tatr. Na relacje fotograficzne czekamy do 13.12.2020. Na zwycięzców czekają cenne nagrody!
Questing na Szlaku wokół Tatr
Oto kompletny, trzyczęściowy quest na Szlaku wokół Tatr!
Spiski quest na Szlaku wokół Tatr
Dla wszystkich rowerowych odkrywców Szlaku wokół Tatr i naszych pięknych regionów Podhala, Spisza i Orawy ostatnia część naszej niespodzianki!
^